• makelifeflow

STYCZEŃ 2021 | #tbt

Aktualizacja: lut 1

Zaplanowałam swój rok


Pierwszy raz w życiu zamiast leżenia na kacu w pierwszy dzień nowego roku, planowałam nadchodzący czas, zastanawiałam się nad marzeniami, wizjami, celami. Czego tak naprawdę chcę od nadchodzącego roku i dlaczego? Stworzyłam post z moją wizją na 2021 rok, który możecie przeczytać tutaj. Planowanie jest bardzo ważnym elementem drogi, dopóki czegoś nie zapiszesz to znaczy, że to nie jest dla Ciebie wystarczająco ważne. Jeśli to zapiszesz i powtarzasz to każdego dnia, jest duża szansa, że pewnego dnia obudzisz się w wymarzonym miejscu, a Twoje wizje się urzeczywistnią.


Spełniam marzenia


Zaczęłam tworzyć planner rozwojowy. Dotychczas nawet nie byłam świadoma, że chciałabym zaprojektować i wydać planner. Nigdy nie przeszło mi to przez myśl, jednak kiedy otworzyłam się na planowanie tak naprawdę, poczułam że żaden planner nie spełnia moich oczekiwań, że potrzebuję czegoś dostosowanego konkretnie do moich potrzeb. Uznałam, że stworzę coś dla siebie, żebym mogła fajnie przejść przez nowy rok, bardziej świadomie, by nie stracić ani jednej chwili. Podczas realizowania tego projektu zrozumiałam, że jest naprawdę dobry i że chciałabym wyjść z nim do ludzi. Dlatego plan jest taki, aby przez 2021 rok przetestować na własnej skórze planner mojego autorstwa, a gdy naprawdę się sprawdzi, wyjść z nim na całą Polskę.


Uwierzyłam w prawo przyciągania


Pewnego styczniowego dnia, podczas pracy w biurze postanowiłam odsłuchać pewien filmik na youtube, była w nim mowa o prawie przyciągania, o tym jak zadziałało ono w życiu twórcy nagrania. Do tej pory średnio wierzyłam w moc intencji, jednak wtedy coś we mnie pękło. Poczułam, że czemu mam żyć przeciętnie i nawet nie spróbować czegoś zmienić, nie uwierzyć, że wszystko o czym marzę naprawdę może się wydarzyć. I wtedy nastąpiła zmiana sposobu myślenia, zaczęłam rozbudzać w sobie pragnienia, planować i przede wszystkim zaczęłam w siebie wierzyć, w swoją kreatywność i w swoją szansę. Nie pozwólcie żeby inni ludzie spełniali wasze marzenia lub żeby was od nich odciągali. Nie pozwólcie swojemu wewnętrznemu sabotażyście zabić dziecięcej wiary w cuda...


"Bądź tym, kim Bóg chce, byś był, a rozpalisz świat."


Zarezerwowaliśmy salę na wesele


Miesiąc po zaręczynach, które i tak były dość szybkie zarezerwowaliśmy salę na wesele. Wymarzoną salę, którą wypatrzyłam sobie już jakiś czas temu. To była pierwsza sala, którą odwiedziliśmy i okazała się być strzałem w dziesiątkę! Wybraliśmy Złotopolską Dolinę, piękne, klasyczne, staropolskie miejsce, w którym wesele mieli również Ania i Robert Lewandowscy. Teraz tylko się modlić by 2022 rok był spokojniejszy pod względem pandemii.

Czy to miejsce nie jest bajeczne?


Sukces finansowy


W nowy rok postanowiłam wejść z budżetem finansowym i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Budżet prowadzę w Excelu i jest genialny, na pewno za jakiś czas poświęcę tej tematyce obszerny post, ale najpierw chciałabym osiągnąć długotrwałe efekty. Sukcesy tego miesiąca to odłożone pieniążki, kredyt spłacony przed czasem oraz zaoszczędzone pieniądze na koniec stycznia. Powiem tak, jeśli chodzi o mnie to jest to ogromny wyczyn, ponieważ każdy mój miesiąc do tej pory kończył się pobieraniem pieniędzy z konta oszczędnościowego. Jestem z siebie dumna i trzymam fason dalej!


Przeczytałam prawie jedną książkę


Założeniem na ten rok było czytać jedną książkę tygodniowo, ha! Dobre sobie...Co się udało? Jak dobrze pójdzie to skończę ten miesiąc z wynikiem czterokrotnie mniejszym, ale trudno. Cel zmieniam na jedną książka miesięcznie i tym razem postaram się go zrealizować. Książka, którą właśnie kończę nosi tytuł Twój umysł na detoksie i serio ją polecam. Autorem jest hiszpański psycholog, który oswaja czytelnika z wieloma trudnymi tematami, ma dużą wiedzę i doświadczenie w terapii poznawczej i naprawdę po przeczytaniu tej pozycji zachodzi wiele zmian w sposobie naszego myślenia.


Do widzenia styczniu, dzień dobry luty!


45 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Zaufaj Bogu & just let things flow!

Blog stworzony z miłości do Ciebie i Świata