• makelifeflow

PEŁNIA W BYKU | Masz wszystko czego potrzebujesz

Aktualizacja: 24 maj 2020

Pełnia symbolizuje Twoją wielkość. Jesteś wielki, jesteś wystarczający. Masz wszystko czego potrzebujesz. Twoim zadaniem jest eliminowanie energii, które Ci nie służą, które hamują Twój wzrost. Energii, które blokują Cię przed lśnieniem pełnym blaskiem.


Byk:

- buduje sprawdzone struktury

- ubiera energię w materię

- lubi czuć się bezpiecznie

- kocha karmić zmysły


Księżyc w Byku i Słońce w Skorpionie.


Pełnia w Byku to dla mnie krok w stronę materii. Od pewnego czasu mocno skupiam się na energii i subtelnej stronie życia. Zaczęłam interesować się ekologią i poczułam wielką potrzebę dbania o środowisko, jednak nie do końca potrafię odnaleźć się w tej rzeczywistości. Z jednej strony wizja chodzenia boso po trawie w zwiewnej sukience, bez makijażu, a w głowie tylko niebieskie migdały. Z drugiej zaś strony, materialne podejście do życia, pociąg do estetycznych wnętrz, ubrań czy sztuki. Wieczna wewnętrzna walka i pytania do samej siebie: jaka powinnam być, jaka tak naprawdę chcę być...

A czy nie mogę po prostu być? Dotychczas myślałam, że boje się oceny innych ludzi, dzisiaj wiem, że tak naprawdę boję się swojej własnej oceny. Ubzdurałam sobie, że wartościowa osoba to taka, która nie ceni dóbr materialnych, ale przecież materia też jest bardzo ważna. Jest podstawą naszej egzystencji. Dzięki materii mamy jedzenie, mamy dach nad głową, mamy rozrywkę. Materia jest ważna tak samo jak energia, a kluczem do równowagi jest po prostu umiar. Kluczem do wykorzystania pełni swoich możliwości jest równowaga na wszystkich poziomach naszego rozwoju. Zarówno w sferze materii jak i energii. Rozwiązaniem nie jest odrzucenie, a maksymalne wykorzystanie potencjału tego co nam dane. Umniejszanie sobie to wciskanie się w za ciasną przestrzeń, ale po co? Pozwól sobie być zgodna, zgodna z pragnieniem swojego serca. Dzisiaj, podczas pełni, przechodzę kolejną transformację i otwieram się na materię, otwieram się na modę, otwieram się na sztukę, otwieram się na piękno materii.


Chcę być zadbaną kobietą,

chcę jeść zdrowe jedzenie,

chcę mieć piękną sylwetkę,

chcę zarabiać dobre pieniądze,

chcę mieć dom bliźniak z ogrodem,

chcę cudownie urządzić mój dom,

chcę mieć w moim domu garderobę pełną pięknych ubrań,

chcę robić zdjęcia modowe,

chcę podróżować po świecie i nagrywać piękne filmy z podróży.


Lżej, od razu lżej. Powiedziałam to na głos. Moja lista próżności ujrzała światło dzienne. Przyznaję się, przyznaję się ludzie, poza pięknymi wartościami i czystym serduchem, o których również marzę, marzę o tej materii. I czuję się jakaś winna, że mam takie płytkie marzenia, ale są i czuję, że ich lokalizacja jest w moim sercu, a moje ego nie ma z nimi nic wspólnego. Dlatego zrzucam to z siebie, zrzucam z siebie poczucie winy i otwieram się na dobra, które daje nam materia. Eliminuję blokady, które nie pozwalają mi świecić, czas rozbłysnąć!

Jestem jak drzewo, mocno zakorzeniona w Ziemi, a jednocześnie z głową w chmurach.

Moja afirmacja na Pełnię w Byku:


Codziennie budzę się przed Wschodem Słońca by witać dzień razem z nim,

Codziennie piję ZSM,

Codziennie zdrowo jem,

Codziennie poświęcam chwilę na wysiłek fizyczny,

Codziennie traktuję siebie z dbałością i troską,

Codziennie Siebie ukochuję.


Przepis na ZIELONE SMOTHIES MOCY:

1/2 łyżeczki kurkumy

1/2 łyżeczki pieprzu cayenne

1/2 cytryny (sok)

pęczek natki pietruszki

1 łodyga selera naciowego

1 jabłko

2 kiwi

garść jarmużu

imbir

woda

Wszystkie składniki blendujemy, najlepiej bezpośrednio przed spożyciem i od razu po wypiciu następuje turbo doładowanie!


Wzrastajcie!

19 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie