• makelifeflow

Moje 25 urodziny, czyli czas na coś nowego!

Aktualizacja: 17 cze 2020

song for this post:

Guytano - Burn It Slow


Dzisiaj są moje 25 urodziny i pierwszy raz w życiu tak naprawdę mam co świętować. Pisząc pierwszy post na mojego bloga jestem w miejscu, o którym zawsze marzyłam i do którego niejednokrotnie dążyłam, dotychczas jednak bez powodzenia. Dzisiaj moje serce rozpływa się w szczęściu i wdzięczności. Znalazłam pasje. Stworzyłam MAKElifeFLOW w oparciu o moją wewnętrzną prawdę. Nigdy wcześniej nie byłam bardziej gotowa. Mój blog, to mój wewnętrzny świat, moje myśli, emocje i słowa. Jestem dumna, że razem z moim rozwojem osobistym, świadomości i duchowym mogłam stworzyć tą przestrzeń. Pragnę pisać, dzielić się tym czego doświadczam w sobie, w wędrówce przez życie. Czego doświadczam poprzez podróże, smak, miłość do samej siebie i do otaczającego mnie świata. Miłość do samej siebie, jak pięknie to brzmi, prawda? Kiedyś nie miałam o niej zbyt dużego pojęcia. Teraz mam nieco większe, ale wiem, że w życiu pewna jest tylko zmiana, dlatego moim priorytetem jest wypracować w sobie gotowość. MAKElifeFLOW to opowieść o tym jak tańczyć z życiem, zamiast z nim walczyć. Istnienie, oddychanie, bycie to nasza największa wartość, by to docenić dostaliśmy kreatywność i miłość, reszta to nauka. Od nas zależy jak wiele się nauczymy, jak wiele lekcji przepracujemy i jak nam pójdzie na życiowych egzaminach.


Pisząc ten post dalej nie mogę uwierzyć, jak wiele się we mnie zmieniło. Kreatywność i miłość wreszcie się we mnie budzą, a ja powoli wypełniam wewnętrzną pustkę. Na mojej liście marzeń zostały jeszcze dwa, niezwykle ważne i naprawdę wielkie. Niesamowite jest to, że dopiero kilka dni temu uświadomiłam sobie czego ja tak naprawdę chcę. Broniłam się przed tym długo, ale z natura nie wygrasz, ona zawsze znajdzie sposób by dojść do głosu. Obecnie czuje się wspaniale mając właśnie takie marzenia. Pozwólcie, że na razie Wam ich nie zdradzę, ale w przyszłości na pewno. W mojej głowie powoli się wszystko układa, a ja jestem gotowa do dalszego wzrostu w świadomości.


Pierwszym postem miała być moja historia, moja misja i moje motto. Jednak jak pisałam powyżej, priorytety się zmieniły, dosłownie kilka dni temu. Natomiast pisząc pierwotny post, wylewając całą złość i cierpienie, które w sobie dusiłam, poczułam ulgę. Zrozumiałam, że nie chce tego już w swoim życiu, to nie jest już moje, to już do mnie nie należy. Nadszedł więc najwyższy czas na nowy etap, nowy rozdział, czy punkt zwrotny. Przeszłość oddzielam grubą kreską i skupiam się na tym co jest w tu i teraz oraz na horyzoncie. 25 urodziny to dobry moment by zacząć coś nowego, a ja po raz kolejny nie mogę uwierzyć, że wszystko tak idealnie się układa. A co w takim razie z moją misją? Na razie nie jestem gotowa na takie dalekosiężne plany, w pierwszej kolejności muszę zająć się swoim własnym uzdrowieniem.

Żeby pomagać innym ludziom, najpierw trzeba zrobić porządek z samym sobą.

MAKElifeFLOW to zbiór przemyśleń i doświadczeń, a jednocześnie zbiór metod i narzędzi niezbędnych do rozwoju osobistego, świadomości i duchowego. MAKElifeFLOW to miejsce, w którym pragnę zgromadzić całą moją dotychczasową wiedzę oraz tę której zdobycie jest jeszcze przede mną. Piszę w oparciu o psychologię pozytywną, metafizykę, religię, filozofię, astrologię oraz ziołolecznictwo. Uważam, że wszystko co jest na Ziemi, jest po coś. Wszystkie źródła, z których korzystam przekazują dokładnie tę samą prawdę, tylko w innym języku. Wiedza o świecie ewoluuje wraz z ewolucją społeczeństwa i to jest nieuniknione. Dlatego ja nie skupiam się na tym co jest na końcu mojej drogi, ja się skupiam na mojej drodze.


MAKElifeFLOW, czyli pozwól żeby życie płynęło. O co tak naprawdę chodzi? O taniec, o zrozumienie, o komunikacje z życiem. Nie zawsze jest po naszej myśli, ale w MAKElifeFLOW chodzi o to, że jeżeli nie możesz czegoś zmienić, akceptujesz to. Dzięki tej ideologii zachowujesz swoją niezwykle cenną energię i płyniesz...

Moje motto: Zaufaj Bogu & just let things flow!
100 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie